Moje nabídka

Speciální nabídka výrobků tradičních dílen – zboží na objednávku

Díky našim přímým kontaktům na konkrétní dílny, nabízíme konkrétní výrobky s možností objednání designu podle přání zákazníka. Jedná se o zakázkovou výrobu, proto je doba dodání delší než přímo z obchodu. Máte ale možnost si naším prostřednictvím nakonfigurovat výrobek zcela podle Vašich představ.

Metronom podzim

Metronom podzim

Jako výsledek rozvinuté spolupráce s uměleckými dílnami v Japonsku nabízíme technikou makie zdobené metronomy zdobené na zakázku podle přání zákazníka. Stránku s těmito výrobky, které představují moderní příklad použití tradiční japonské zdobicí techniky na typicky evropském výrobku.


Oprava oblíbených nádob originální technikou Kin-tsugi

Pokud se Vám rozbil nebo praskl oblíbený hrníček, miska, talíř, mohu Vám pomoci. S použitím uruši, zlatého prášku a dalších materiálů vytvořím na prasklém místě svar, který zacelí poškozené místo a dodá předmětu efektní stopu po zubu času. Navíc ho budete moci dále používat zcela bez omezení. Pošlete mi mail, určitě se dohodneme. Dodací lhůta cca 3 měsíce, v závislosti na rozsahu poškození.

Kin-tsugi


Uruši – originální výrobky

Konzultace pro zájemce o zadání originálních designových výrobků s finální lakovou úpravou  a zprostředkování výroby v Japonsku. Nabízím široké portfólio etablovaných i mladých umělců a jejich výběr podle uměleckého záměru. Odměna bude stanovena dohodou, případně podle rozsahu zakázky. S dotazy mne prosím kontaktujte mailem.

privesek

Uruši – encyklopedie

Pro zájemce nabízím bezplatné informace o japonském laku uruši v malé internetové encyklopedii

znak


Zprostředkování obchodu s japonskou firmou

Se zkušeností sedmi let přímého zaměstnání v japonské obchodní firmě, pěti let ztrávených v Japonsku a dalších letech tlumočení v japonských výrobních firmách si dovoluji nabídnout zastupování Vaší firmy při obchodních jednáních s japonskými firmami v ČR i přímo v Japonsku. Kromě komunikace v japonštině poskytuji i konzultace týkající se firemní kultury, případně doprovodu při Vašich služebních cestách. Odměna bude stanovena dohodou v závislosti na rozsahu požadovaných služeb. S dotazy mne prosím kontaktujte mailem.

japonsko


Kyudo – japonská lukostřelba

Nabízím kurzy japonské lukostřelby kyudo v rámci aktivit České asociace japonské lukostřelby – kyudo.

kyudo

Pěstování rýže

Při svém pobytu v Japonsku jsem pracoval jeden celý rok na rýžové farmě. Postřehy z této vpravdě tradiční japonské činnosti můžete nalézt zde.

ryze v desti